About Me


Effy Elena - w internecie każdy jest anonimowy. moi prawdziwi znajomi wiedzą, jak wyglądam naprawdę, jak się nazywam i gdzie mieszkam. dlaczego więc ty tego nie wiesz? bo tu, na blogu, mogę być każdym. mogę mieć dowolną twarz, dowolne imię.
mam ciemnobrązowe włosy z niewielką ilością jasnych pasemek i rudo-miodowymi końcówkami. twarz i ubrania to jedyne elementy, których nie edytuję w photoshopie. daję wam więc namiastkę mojego dziwnego stylu i mojej niezbyt pięknej twarzy.
 interesuję się modą od roku. wcześniej mogłam wyjść na ulicę w szlafroku i być z siebie dumna. pewnego dnia postanowiłam jednak, że zacznę pisać o modelkach i sesjach zdjęciowych. nastąpiło to wtedy, kiedy rozpoczęła się moja fascynacja fotografią. zaczęłam od przeglądu kreatywności, który w chwili zamknięcia był jedną z ulubionych stron moich dobrych koleżanek. 
przebyłam długą drogę, dzięki której podjęłam decyzję o byciu fashion bloggerką. i jestem z tej decyzji zadowolona.
w wolnych chwilach rysuję - więcej w zakładce portraits.

Effy Elena - in internet we are anonymous. my real friends know, what i look in real world, what's my name and where i live. so, why you don't know it? because here, in blog, i can be everyone. i can have other face and other name.
i have dark, brown hair, with blonde highlights and honey hair tips. face and clothes are things, which i don't edit in photoshop. so, i show you my real outfits and face.
i intrested in fashion about one year. before this, i can go to people in dressing - gown and be proud of it. one day i told to myself: i must write about models and photo shoots. when i said this, i was in love with photography. i started with a przegląd kreatywności, who in closed time was my friend's favourite site. in this one year, i spent a long way to be a fashion blogger. 
in free time - i draw. more in portraits task.