9/24/2011

under construction

(photo by me, editing by me and pixlr.com/o-matic)

szkoła, przystanki, poranki, po południa, zero wolnego czasu. wracam do domu, w którym czekają "krzyżacy" i zadanie na dzień następny. z tego powodu, niestety muszę zawiesić dział modowy mojego bloga. od teraz, przez czas nieokreślony będę publikować same rysunki, na które - o dziwo - mam czas. mam nadzieję, że czytelnicy zrozumieją, że mam też własne życie, które niczym nie przypomina tego z bloga. tu, nie mogę napisać swoich planów na jutro, nie mogę zastanawiać się jak zacząć rozmowę, ani co będzie w następnym rozdziale książki.
pierwszy kryzys nastąpił już w lipcu, kiedy to pierwsza odsłona btdoh nie przypadła nikomu do gustu. do tej pory pamiętam ten post, który wołał o litość. pojawię się z czymś profesjonalnym, jak tylko znajdę czas. o ile go znajdę.
my free time - one, two hours per day. sorry, i have two lifes = real and virtual. i can't connect these, so fashion section of Behind The Door Of Hate is suspended for few days, maybe weeks. instead looks i will publish my drawings. coming soon.
stay tuned xx Effy Elena. ♥


and happy birthday to me - 16 th September 2011 - 13 years old.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz